آخرین وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


تقویم کنفران
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
25 دی 1395
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
30 دی 1395
آخرین مهلت ثبت نام
22 خرداد 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
27 خرداد 1396
تاریخ برگزاری
28 خرداد 96، در دانشگاه تهران، مرکز همایش‌ پردیس منابع طبیعی
پیشینه کنفرانس

هزینه و خدمات کنفرانس

تغییر برنامه سخنرانی‌های کنفرانس
23 خرداد 1396

با توجه به تقارن برنامه کنفرانس و لیالی قدر، بنا به تصمیم شواری راهبردی، جهت برگزاری باشکوه‌تر کنفرانس، برنامه ارائه مقالات شفاهی و سخنرانی‌ها به تعویق افتاده و پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

علیرغم این تغییر، صدور گواهی ارائه مقالات، بدون هیج تغییری صورت گرفته است و مدارک برای تمامی نویسندگانی که در کنفرانس ثبت نام نمودند، ارسال شد.


ادامه مطلب ...

صدور و ارسال گواهی با مهر برجسته پیش از نیمه خرداد
20 اردیبهشت 1396

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری جلسات مصاحبه پذیرش دانشجویان دکتری در کشور، با تصمیم شورای راهبردی کنفرانس، دبیرخانه آمادگی دارد تا گواهی چاپ شده نویسندگان مقالات را با مهربرجسته و هولگرام امنیتی تا نیمه خرداد ارسال نماید.

برای این منظور لازم است تا پژوهشگران مراحل زیر را طی کنند:


ادامه مطلب ...

حمایت علمی دانشگاه ایوان‌کی از دومین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در حسابداری و مدیریت
20 اردیبهشت 1396

 پیرو مکاتبات صورت گرفته دانشگاه ایوان‌کی طی نامه‌ای موافقت خود را برای حمایت علمی از دومین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در حسابداری و مدیریت اعلام کرده و جناب آقایان "دکتر امیررضا خسروی"، "دکتر جواد عبادی"، "دکتر سید عبدالرضا حسینی" و "دکتر فریبرز امیری" از اعضای محترم هیئت علمی آن دانشگاه را جهت عضویت در کمیته علمی همابش معرفی نموده است.


ادامه مطلب ...

امکان صدور گواهی پیش از برگزاری کنفرانس
20 دی 1395

با تصمیم شورای راهبردی کنفرانس، دبیرخانه آمادگی دارد مدارک لازم را برای پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری کنفرانس هستند، صادر و ارسال نماید.

برای این منظور لازم است تا پژوهشگران مراحل زیر را طی کنند:


ادامه مطلب ...

صدور گواهی مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور
20 دی 1395

طی تفاهم به عمل آمده میان موسسه مدیریت دانش شباک(برگزارکننده همایش) و اداره کل آموزش فنی حرفه‌ای استان تهران، علاوه بر حمایت رسمی این سازمان از کنفرانس، مقرر شد تا گواهینامه‌ کارگاه‌های جانبی این همایش توسط سازمان فنی حرفه‌ای استان تهران صادر شود.


ادامه مطلب ...

امکان ثبت نام غیرحضوری در کنفرانس
20 دی 1395

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگرن و دانشجویان  سراسر کشور و با توجه به مشکلات موجود برای سفر، دبیرخانه در نظر دارد از علاقه‌مندان به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نماید. در این روش الزامی به حضور در کنفرانس وجود ندارد و مدارک همایش شامل گواهی نامه پذیرش مقاله و شرکت در همایش به وسیله پست برای پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام نمایند دو هفته کاری پس از همایش ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی خدمات دبیرخانه اعم از پشتیبانی مقالات، صدور گواهی پیش از موعد و ... برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری نیز ارائه خواهد شد.


ادامه مطلب ...

ارائه گواهی‌نامه بین المللی از موسسه DNW اتریش
20 دی 1395

پیرو عقد تفاهم نامه دبیرخانه کنفرانس با موسسه دی.ان.دبلیو اتریش امکان صدور گواهی‌نامه بین المللی این موسسه برای شرکت‌کنندگان کنفرانس فراهم شده است. این گواهی‌نامه به زبان انگلیسی و  علاوه بر گواهی اصلی کنفرانس صادر می‌گردد.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
20 دی 1395

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
20 دی 1395

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


اطلاعات تماس

02133202487

02632747158

02143857124

nama96@shebakconf.ir

دبیرخانه: کرج، چهاراه هفت‌تیر، خیابان لاله1، ساختمان نیکو، پ14، طبقه همکف

دبیرخانه اجرایی: تهران، افسریه، 15 متری چهارم، خیابان 38، پلاک 28، واحد 2

روزشمار
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


کنفرانس پیشین
راهنمای نگارش مقالات

سامانه کنفرانس‌های شباک